Gizlilik İlkeleri

Bu sayfada bulunan beyan, enpies.com ana adresli web sitesinin ve sunduğu servislerin gizlilik politikalarını içermektedir. Bu web sitesini ziyaret eden her ziyaretçi ve/veya kullanıcı, aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmiş sayılır. Eğer aşağıdaki şart ve koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu web sitesini ziyaret etmeyiniz ve kullanmayınız.

Beyanın devamında, enpies.com ana adresli web sitesi "Enpies", Enpies'i ziyaret eden tüm ziyaretçiler "Ziyaretçi", Enpies üyesi olan tüm kullanıcılar "Kullanıcı", Kullanıcı'nın Enpies servislerini kullanarak bağlantı kurduğu tüm katılımcılar ise "Katılımcı" olarak anılacaktır.

Enpies, Ziyaretçi ve/veya Kullanıcı için IP, ziyaret saati, ziyaret edilen sayfa, yapılan işlem gibi her türlü bilgiyi, sunucu tarafında veya Kullanıcı/Ziyaretçi tarafında çerezler kullanarak kayıt altına alma hakkına sahiptir. Bu bilgilerin kayıt altına alınmasının sebebi, başta yasal gereklilikler olmak üzere, Enpies'in Ziyaretçi ve Kullanıcı eğilimlerini incelemek, analiz etmek ve Enpies'i bu analizler üzerinden geliştirmelerde bulunmak amaçlıdır.

Enpies, Katılımcı için IP, ziyaret saati, ziyaret edilen sayfa, yapılan işlem gibi her türlü bilgiyi, sunucu tarafında veya Katılımcı tarafında çerezler kullanarak kayıt altına alma hakkına sahiptir. Bu bilgilerin kayıt altına alınmasının sebebi, başta yasal gereklilikler olmak üzere, Enpies'in Kullanıcı'ya ve dolaylı olarak da Katılımcı'ya sunmuş olduğu servisin işleyişini mümkün kılmak ve geliştirmelerde bulunmak amaçlıdır.

Enpies, Katılımcı'dan edindiği IP adresi gibi kişisel özel bilgileri, hiçbir suretle Kullanıcı ile paylaşmaz.

Enpies, üyelik öncesinde veya sonrasında Ziyaretçi/Kullanıcı için, kullandığı çeşitli formlar(Üyelik formu, iletişim formu vb.) üzerinden e-posta adresi, ad, soyad ve benzeri çeşitli bilgiler edinebilir. Bu bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen şartlar haricinde kesinlikle 3 ncü taraflarla paylaşılmayacaktır.

Ziyaretçi ve/veya Kullanıcı ve/veya Katılımcı'ya ait kişisel özel veya kurumsal özel bilgi içermeyen, kullanım eğilimleri, puan ağırlıkları gibi her türlü istatistiksel bilgi üzerindeki tüm tasarruf Enpies'e aittir.

Enpies, tüm Kullanıcı'larının e-posta adreslerine çeşitli sebeplerle(üyelik bildirimi, katılım bildirimi gibi) e-posta/lar gönderebilir. Bu e-postalar Kullanıcı'nın bilgilendirilmesinin zorunlu olduğu durumları ve Kullanıcı tarafından gönderimin onaylandığı durumları kapsar.

Enpies, Ziyaretçi ve/veya Katılımcı'dan hiçbir şekilde kredi kartı bilgisi ve benzeri ödeme bilgileri talep etmez.

Enpies, Kullanıcı'lar ödeme esnasında formlara yazdıkları kredi kartı bilgilerini hiçbir suretle saklamaz, kayıt altına bulundurmaz. Ödeme işleminin tamamlanması amaçlı, anlık kullanım ile ödeme servisi sağlayıcı Yetkili Banka veya BDDK Onaylı Ödeme Kuruluşu'na iletir.

Enpies, yukarıda değinilen durumlar, ödeme güvenliği ve genel iletişimin güvenliği için, 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası kullanmaktadır.